Nové webové stránky

Digitalizujeme Vaše podnikání. Webové stránky jsou dnes nutností a to nejen pokud podnikáte v online světě. Vašim webem dáváte zákazníkům vědět o tom, že existujete, jaké služby a produkty nabízíte, kdy máte otevřeno, kde Vás najdou, jak Vás mohou kontaktovat, případně co je u Vás nového. Nemusíte se vůbec učit programovat nebo ovládat komplikovaný software. My už to umíme a web Vám se vším všudy připravíme.

Od 9 000 Kč

Modernizace webu

Pomáháme Vám udržet krok s dobou. Rozbitý a zastaralý web dokážeme proměnit v pěknou moderní prezentaci na vysoké úrovni. Váš web bude fungovat a vypadat skvěle na počítači i na mobilu. Kromě kompletního redesignu, upravujeme také logickou strukturu webových stránek a revidujeme obsah.

Od 12 000 Kč

Správa obsahu

V nabídce pro Vás máme i bezstarostnu správu obsahu. Dáváme Vám příležitost se plně soustředit na Vaše podnikání a další aktivity, zatímco my se staráme o obsah Vašich stránek. Naše služby zahrnují přidávání, úpravy a jazykovou korekturu obsahu na web a sociální sítě. Poskytujeme také copywriting a tak můžete celou tvorbu obsahu nechat na nás.

Napište si o cenu

Příprava e-shopu

Zabýváme se tvorbou e-shopů na platformě WooCommerce, která je oblíbená pro svou jednoduchost a flexibilitu. Integrujeme plugin pro dopravu pomocí Zásilkovny, který umožňuje zákazníkům vybrat si pobočku nebo adresu doručení v celé Evropě. E-shopy také napojujeme na mailingové a fakturační systémy, abychom zajistili efektivní komunikaci a správu objednávek.

Od 9 000 Kč

Marketing a SEO

Podporujeme růst Vašich prodejů. Svému podnikání můžete pomoci s naším marketingovým servisem. Nabízíme nastavení sociálních sítí, základní fotografii produktů, vzdělávání v práci se sítěmi a další online i offline marketingové prvky, které Vám pomohou dosáhnout úspěchu v oblasti IT a marketingu.

Napište si o cenu

Administrace webu

Váš web si zaslouží profesionální péči. Potřebujete přidat nového uživatele, upravit menu či změnit pokročilé nastavení? Chcete nainstalovat nový plugin, provést zálohování nebo třeba obnovit SSL certifikát? Nevíte, jak na to, nebo se bojíte, že si webové stránky rozbijete? Svěřte nám starost o správu Vašeho webu nebo si objednejte naši jednorázovou výpomoc.

Napište si o cenu

Vývoj software

Úspěšně vyvíjíme vlastní řešení. Webové, desktopové a mobilní aplikace šijeme na míru Vašim požadavkům a potřebám. Všechny aplikace programujeme tak, aby plně funkční, snadno použitelné a spolehlivé. Dopředu myslíme na výkon, udržitelnost a bezpečnost.

Napište si o cenu

Virtuální prohlídky

Přidáváme webu další rozměr. Podporujeme prostorovou představivost uživatelů virtuálními prohlídkami a jednoduchou low-poly 3D grafikou. Prostor pro virtuální prohlídky snímáme sférickou 360° kamerou Ricoh Theta. K zobrazování grafiky používáme technologie WebGL a WebVR.

Od 6 000 Kč

AI dotazování

Využijte s námi sílu generativních AI modelů pro tvorbu kvalitního a originálního obsahu. Ať už potřebujete napsat článek, báseň, kód nebo cokoli jiného, my vám pomůžeme sestavit optimální prompt, který vyhovuje vašim požadavkům. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, co všechno dokážeme společně vytvořit.

Napište si o cenu

Školení uživatelů

Školíme stručně, jasně a srozumitelně.
Naučíme Vás pracovat se systémy pro správu obsahu webových stránek, jako jsou PageKit, WordPress a WooCommerce. Vzděláváme v oblasti kancelářského softwaru a operačních systémů Windows a Android. Pomůžeme i s nastavením pracovních mechanismů. Poskytujeme také doučování základů programování.

Od 800 Kč / hod.

Technická podpora

Pomáháme Vám hledat řešení. Poskytujeme vzdálenou technickou podporu přímo na místě v domácnosti, v práci či vzdáleně, a to při rozličných technických problémech. Radíme s výběrem nových zařízení (počítače, telefony, routery, tiskárny, atd.), jejich nastavením i nákupem a instalací software. Jsme Vám k dispozici i v náročných situacích, kdy si s technikou nevíte rady.

Od 800 Kč / hod.